شرکت امین وب هاست

امین وب هاست متشکل از جمعی از طراحان و برنامـه نویســـان حرفه ای که شبانه روز در تلاشند تا در خدمت مشتریان محترم باشند در سال 1374 فعالیت خود را آغاز نموده و با خرید بهترین سرور های اینترنت از آمریکا , و ارائه ء بهترین ها سعی دارد هر چه بهتر و بیشتر در خدمت مشتریان عزیز بوده و خدمت بزرگی به شکوفا شدن کشور پهناورمان در عرصه ء جهانی انجام دهد .

امید است به یاری خداوند متعال و همکاری شما عزیزان شاهد پیشرفت هر چه روز افزون این مرز و بوم در عرصه ء اینترنت و جهانی شدن باشیم .

 
طراحی سایت یکی از بروزترین مباحث عصر حاضر است، زیرا با افزایش روزافزون شمار کاربرانی که از اینترنت استفاده می‌نمایند، در چند سال آینده شاهد آن خواهیم بود که زندگی بدون اینترنت غیر قابل تصور است. امروزه اکثر افراد خرید‌های جزئی خود را از طریق اینترنت انجام می‌دهند و سایت های اینترنتی بخشی از زندگی روزمره مردم گردیده. اما نکته ای که در اینجا نمایان می‌شود این است که با افزایش تعداد سایتها، رقابت به وجود خواهد آمد لذا همانند دنیای فیزیکی برای پیشی گرفتن از رقبا باید تلاش نمود. شرکت امین وب هاست پیشگام مشاور و مجری طراحی و بهینه سازی وب سایت، با درک این نکته اقدام به طراحی کنترل پنل کامل (TNP ControlPanel) که تمام نیازهای مشتریان را برآورده‌‌ می‌کند کرده است. رسالت این شرکت به عنوان یک شرکت طراح وب سایت،‌ افزایش توان رقابتی وب سایتهای ایرانی در محیط تجارت آنلاین و معرفی هر چه بهتر فعالیتهای تجاری می‌باشد.

امید است بتوان با ارائه بهترین خدمات طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و سایر خدمات تجارت الکترونیکی در جهت پیشبرد اهداف کشور قدم نهاد.
 
استعلام
dashti.jpgGbfrfyfu.jpgGbfvgafw.jpg

مطابق با استاندارد های جهانی

قریبا هزاران مرورگر در سراسر دنیا مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرند. تمام انها استانداردهای کنسرسیوم W3C را با کمی اختلاف به کار‌‌ می‌برند. طراحان وب سایت باید با این اختلافات دست و پنجه نرم کنند تا بتوانند یک وب سایت را به کار اندازند. ادامه مطلب ...
سازگاری سایت در تمامی مرورگرها
برخی از مشتریان
سازمان نظام مهندسی کاردانان استان آذربایجان شرقیشرکت اندیشه عمران تبریزطرح بنا (اتود)شركت تعاونی کارکنان پتروشیمی شازندهایلانتین بانیتکنوراملاک شمالاکران تی ویالی هومفرس ترافیکوب سایت شخصی فلاحسپید درب اعتمادنخستین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایرانلایک وین (نرم افزار اندروید)
کلیه ی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به گروه طراحی وب سایت های حرفه ای امین وب هاست می باشد تلفن تماس : 09924772040